SEO paslaugos

SEO paslaugos (angl. Search Engine Optimization) yra svarbus ir efektyvus būdas pagerinti internetinės svetainės matomumą paieškos sistemose ir padidinti jos srautą bei konversijas. Šios paslaugos skirtos optimizuoti svetainės turinį, struktūrą ir kitus techninius aspektus, siekiant pagerinti jos pozicijas paieškos rezultatų puslapiuose (angl. Search Engine Results Pages, SERP).

SEO paslaugos apima įvairias veiklas, tokias kaip:

  1. Techninis SEO: Įvertinimas ir optimizavimas svetainės techninių aspektų, tokių kaip greitis, mobilumo draugiškumas, tinklapio struktūra, URL struktūra ir kt., kad būtų palengvintas paieškos robotams svetainės indeksavimas.

  2. Turinio kūrimas ir optimizavimas: Kūrybinis turinio kūrimas, kuris atitinka vartotojų poreikius ir užtikrina aukštą vertinimą paieškos sistemose. Tai apima raktažodžių tyrimą, kokybiško turinio kūrimą, tinklalapio struktūros optimizavimą ir kt.

  3. Ryšių kūrimas (angl. Link building): Pastovus kokybiškų ir relevantiškų nuorodų į svetainę kūrimas iš kitų tinklapių, kuris padidina svetainės autoritetą paieškos sistemų akimis.

  4. Analizė ir stebėjimas: Periodinis rezultatų ir progreso stebėjimas, analizė ir tobulinimas, siekiant optimizuoti svetainės veikimą paieškos sistemose.

SEO paslaugos yra svarbios bet kuriam verslui, siekiančiam pasiekti didesnį internetinį matomumą, pritraukti geidžiamą auditoriją ir didinti pardavimus bei konversijas. Profesionali SEO paslaugų teikėjų komanda padės jums kurti efektyvią ir ilgalaikę SEO strategiją, kuri leis jums pasiekti savo verslo tikslus internete.

Profesionalios SEO Paslaugos

Atliekame 100% vidinį ir išorinį SEO optimizavimą įvairios tematikos tinklalapiams populiariausioms paieškos sistemoms: Google, Yahoo bei Bing. Mūsų SEO specialistai pasirūpins ir užtikrins, kad jūsų tinklapis būtų puikiai matomas paieškos sistemose bei generuotų didesnius vartotojų srautus nei bet kada anksčiau.

Tinkamai optimizuotas verslo tinklapis gali itin ženkliai padidinti paslaugos ar produktų pardavimus bei pagerinti jūsų prekinio ženklo žinomumą ir atpažįstamumą!

Siekiant išvengti dvigubos konkurencijos tarp klientų SEO ir PPC srityje – dirbame tik su vienu prekiniu ženklu rinkoje. Aukščiausios kokybės SEO paslaugos iš stabilius rezultatus rodančios SEO agentūros.

Domina siūlomos paslaugos?

Kas yra SEO Paslaugos?

SEO tai angliško termino „search engine optimization” atitikmuo. Lietuvoje šį terminą žmonės vadina paieškos sistemų optimizavimų arba tiesiog SEO paslaugomis. 

SEO Paslaugos – skirtos skirtos padidinti prekinio ženklo atpažįstamumą, pardavimus ir lankytojų srautą tinklapyje. 

SEO optimizacija yra atliekama tam, kad potencialūs produkto ar paslaugos pirkėjai bei informacijos ieškotojai Google ar kitose paieškos platformose rastų jūsų internetinę svetainę kaip sprendimą į jų pateiktą užklausą paieškos sistemose. Pvz.: „moteriški batai”, „ofiso valymo paslaugos”, „ką padovanoti moters dienos proga”. Raktiniai žodžiai ir užklausos gali būti skirtingos, atsižvelgiant į konkurenciją rinkoje, bei nuo jų paskirties – pritaikytų tiesioginiams pardavimams ar informacijai.

Optimizuotos svetainės privalumai verslui:

  • Tinklapis yra matomas 1-ajame paieškos puslapyje pagal numatytus ir su verslu susijusius raktinius žodžius, todėl potencialūs klientai jus pasieks lengviau, greičiau su intencija gauti atsakymą į jų pateiktą užklausą ar klausimą. Kiekvienas lankytojas jūsų svetainėje tampa potencialiu klientu. 
  • Jūsų paslaugos gali būti randamos pagal vietovę Google Maps, tad tai yra puiki galimybė parduoti paslaugas arba prekes lokaliai dirbantiems verslams – pvz. Odontologijos klinika Kaune.
  • Tinkamai atliekamos SEO paslaugos didina verslo pardavimus ir prekinio ženklo žinomumą ir atpažįstamumą. Įprastai per vienerius metus tikslinių lankytojų srautas jūsų internetinėje svetainėje gali išaugti nuo keliasdešimt iki kelių šimtų procentų.

Iš esmės, atliekamos SEO paslaugos generuoja tikslinę auditoriją į jūsų tinklapį.